+48 15 844 46 16 W DNI ROBOCZE OD 09.00 DO 17.00

Bielenda Professional to ponad 20 lat tradycji w branży kosmetycznej w Polsce. Założona w 1990r. przez Panią Barbarę Bielendę, jest w tej chwili jedną z najbardziej znanych i prężnie rozwijających się rodzimych firm. Jako laureat wielu nagród i wyróżnień może poszczycić się portfolio ponad 400 produktów i stale rosnącą rzeszą usatysfakcjonowanych klientów - zarówno kosmetologów, jak i konsumentów detalicznych.

Całość produkcji, centrum badawcze, magazyn i siedziba firmy mieszczą się w Krakowie. Ugruntowana pozycja marki na rynku polskim zapewniła jej dalszy rozwój na rynkach zagranicznych, m.in. w Szwecji, Francji, Wielkiej Brytanii, i wielu innych.

Produkty Bielenda Professional to profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała skierowane do kosmetologów i stworzone z myślą o użytku profesjonalnym. W swojej ofercie firma posiada także linie kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji domowej, mających na celu uzupełnienie i przedłużenie efektów zabiegów kosmetycznych.

Firma od początku istnienia stawia na produkcję kosmetyków w oparciu o naturalne, ekologiczne składniki aktywne. Za cel postawiono stworzenie wydajnych, skutecznych i bezpiecznych dla skóry produktów, które jednocześnie byłyby dostępne dla każdego. Bielenda Professional jest zatem wspaniałym dowodem na to, że profesjonalna pielęgnacja twarzy i ciała nie musi być droga. Każdy zasługuje na to, by zachować swoje naturalne piękno na długo.


Kliknij tutaj, by poznać wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała Bielenda Professional.

Powered by Comarch e-Sklep ®