+48 15 844 46 16 W DNI ROBOCZE OD 09.00 DO 17.00

Cuccio Naturalé jest częścią amerykańskiego koncernu Star Nail International, właściciela i producenta kosmetyków do paznokci Star Nail.

Cuccio Naturalé powstało w 1999r. jako wynik wpływu włoskich korzeni i doświadczeń twórcy marki Tony’ego Cuccio. Postanowił opracować i rozwinąć linię naturalnych produktów do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp i ciała. Kosmetyki te są tworzone w oparciu o najnowocześniejsze technologie, do procesu produkcji wykorzystywana jest wysoko rozwinięta infrastruktura koncernu Star Nail International. Myślą przewodnią jest zastosowanie w składzie produktów wyłącznie naturalnych, ekologicznych składników i zapewnienie skórze skutecznej i naturalnej ochrony.

Kosmetyki do pielęgnacji dłoni, stóp i ciała Cuccio są wykorzystywane w gabinetach kosmetycznych, centrach SPA i obiektach wellness na całym świecie. Tony Cuccio osobiście prowadzi wykłady oraz odwiedza salony SPA, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą. Celem tych działań jest globalna poprawa jakości branży kosmetycznej, stałe udoskonalanie usług i umiejętności kosmetologów oraz rozwój ich biznesów.


Kliknij i odkryj naturalną pielęgnację dłoni, stóp i ciała Cuccio Naturalé.

Powered by Comarch e-Sklep ®