+48 15 844 46 16 W DNI ROBOCZE OD 09.00 DO 17.00

Forte Sweden jest producentem kosmetyków do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała. Jedną z najważniejszych i najprężniej rozwijających się gałęzi firmy są profesjonalne kosmetyki do włosów dostępne na rynku pod marką Romantic.

Początki firmy sięgają lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, gdy w Szwecji powstał zakład produkcyjny, wytwarzający produkty do pielęgnacji urody. Wyroby Forte Sweden dystrybuowane były wówczas do Skandynawii i Europy Zachodniej. Na rynek polski produkty tej szwedzkiej firmy trafiły w 1989r. Polki kojarzą je za sprawą kosmetyków do włosów Mrs Potter’s.

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie Romantic dostępne są w ekonomicznych opakowaniach przystosowanych do pracy w salonie. Oferta marki obejmuje produkty do pielęgnacji włosów: szampony, balsamy i maski, a także kosmetyki do stylizacji włosów - lakiery oraz pianki.

Naturalne, wysokiej jakości składniki, zaawansowane formuły i wyważona cena produktów sprawiają, że niezmiennie znajdują one miejsce wśród ulubionych kosmetyków stosowanych przez polskich fryzjerów.


Kliknij i zapoznaj się z pełna gamą produktów Forte Sweden.

Powered by Comarch e-Sklep ®