+48 15 844 46 16 W DNI ROBOCZE OD 10.00 DO 17.00
30 stycznia 2020
Jak wybrać maszynkę do włosów — 10 najlepszych maszynek do strzyżenia włosów

Maszynka do włosów to urządzenie, które znajdować powinno się w każdym salonie fryzjerskim czy domowej łazience. Wybierając ją, pod uwagę wziąć należy parametry, takie jak rodzaj zasilania, materiał wykonania, długość strzyżenia czy dodatkowe funkcje i akcesoria. Poniżej prezentujemy 10 godnych polecenia modeli maszynek do strzyżenia włosów.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • BaByliss PRO Maszynka do włosów FX821E — model ten wyposażony jest w mocny, wydajny silnik stanowiący gwarancję trwałej pracy oraz precyzyjnej stylizacji. Maszynka posiada 2 wymienne ostrza do strzyżenia i podgalania, dzięki którym jej obsługa jest szybka i przyjemna. W komplecie znajduje się szczoteczka do strzyżenia.

 

  • Fox Techno Maszynka do włosów — niewielkie rozmiary, lekka waga oraz ergonomiczny kształt maszynki zapewniają wysoki komfort jej użytkowania. To model bezprzewodowy, który wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Maszynka posiada akumulator umożliwiający nieprzerwaną pracę urządzenia przez 45 minut. Czas jego ładowania wynosi 8 godzin. Maszynka zabezpieczona jest elektronicznym układem przeciw przeciążeniowym, co czyni z niej sprzęt bezawaryjny. W zestawie znajdują się 4 nakładki: 3, 6, 9 oraz 12 mm.

 

  • Ermila Genio Maszynka do włosów — urządzenie to stworzone zostało z myślą o profesjonalistach. Jego główną zaletą jest wysoka precyzja oraz doskonałe ostrze umożliwiające cięcie od 0,7 mm. Maszynka posiada specjalny wskaźnik umożliwiający kontrolę zużycia baterii. Jest ona w stanie pracować nieprzerwanie przez 100 minut. Dzięki niskiej wadze wnoszącej zaledwie 130 g, praca ze sprzętem jest niezwykle komfortowa.

 

  • Wahl Balding maszynka do włosów — model ten doskonale sprawdzać będzie się w szczególności u osób preferujących krótkie fryzury. Maszynka posiada drobne ząbki, które nie nachodzą na siebie i nie sprawiają problemów podczas strzyżenia. Nadaje się ona do pracy z każdego rodzaju włosami. Model posiada 2 plastikowe nasadki o wielkości 1,5 oraz 4,5 milimetra. Urządzenie pozwala na wykonywanie strzyżenia od 0,4 mm.

 

  • Fox Arrow bezprzewodowa maszynka do włosów — maszynka wyposażona jest w ceramiczne ostrze z precyzyjną regulacją wysokości strzyżenia. W zestawie znajdują się 2 wymienne akumulatory wydłużające czas bezprzewodowej pracy do 90 minut. Czas ładowania maszynki to 120 minut Urządzenie posiada funkcję regulacji poziomu strzyżenia — 1,0, 1,3, 1,6 oraz 1,9 mm oraz funkcję turbo. W komplecie znajdują się 4 nakładki dystansowe — 3, 6, 9 oraz 12 mm.

 

  • BaByliss PRO Power Definer maszynka do włosów FX672E — maszynka o ergonomicznym, dopasowującym się do dłoni kształcie, która gwarantuje wysoki komfort i precyzję golenia. Urządzenie posiada diamentowe ostrze ze szlachetnej stali nierdzewnej gwarantujące trwałość i wysoką jakość na wiele lat. Maszynki używać można zarówno przewodowo, z wykorzystaniem kabla, jak i bezprzewodowo. Model ten wyposażony jest w 5 — stopniową regulację ostrza w zakresie od 0,8 do 2,8 mmm. W zestawie znajduje się 8 nakładek regulujących długość strzyżenia między 3 a 25 mm.

 

  • Ermila Super Cut II maszynka do strzyżenia — maszynka z zasilaniem sieciowym, która gwarantuje stałą, nieprzerwaną pracę na kablu. Łagodnie, a jednocześnie dokładnie strzyże ona włosy. Zasługą tego jest ostrze ze stali nierdzewnej Star Blade wyprodukowane w specjalnej technologii. Na uwagę zasługuje tu również autorski system MultiClick umożliwiający indywidualne dopasowanie wysokości cięcia do indywidualnych potrzeb w 6 pozycjach, w zakresie od 0,1 do 3 mm. W zestawie znajdują się nakładki dystansowe 4,5 oraz 9 mm, szczoteczka do czyszczenia i oliwka do ostrzy.

 

  • Wahl Super Taper Maszynka bezprzewodowa — urządzenie to jest zasilane bezprzewodowo, co zapewnia wysoki komfort pracy. Maszynka posiada ergonomiczny kształt, dzięki czemu dobrze leży w dłoni. Jej specjalna konstrukcja skutecznie zapobiega przed przegrzaniem. Urządzenie jest sprzedawane w zestawie wraz z 4 wymiennymi nakładkami. Precyzyjne ostrza maszynki są pokryte chromem, co gwarantuje im odporność na rdzę.

 

  • Moser 1234 2w1 Primat Maszynka przewodowa — maszynka ta pozwala zarówno na standardowe cięcie, jak i precyzyjne strzyżenie. Umożliwia ona wycinanie nawet najbardziej fantazyjnych wzorków. Urządzenie posiada ergonomiczny kształt, co zwiększa komfort jego codziennego użytkowania i zapewnia pewny chwyt. Maszynka jest napędzana 2 — biegunową cewką. Posiada ostrze Star Blade wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. W zestawie znajdują się 2 nakładki dystansowe 4,5 oraz 9 mm, szczoteczka do czyszczenia oraz oliwka.

 

  • Babyliss PRO V-Blade Clipper maszynka FX685E — maszynka ta stworzona została z myślą o fryzjerach, których priorytetami są komfort pracy oraz możliwie jak największa precyzja cięcia. Urządzenie wykonane zostało z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Posiada ząbki w kształcie litery V zapewniające długoletnie, bezproblemowe działanie. Maszynka posiada 5 poziomów regulacji długości ostrza oraz 4 nasadki.

 

Zobacz także:

1. Jaki trymer do brody wybrać — ranking 10 najlepszych trymerów do brody

2. 10 polecanych kosmetyków do włosów prostych

3. 10 polecanych kosmetyków do włosów kręconych

4. Jaki wybrać sprzęt do salonu fryzjerskiego?

5. Rodzaje prostownic. Sprawdź, jaka pasuje do Twoich włosów.

6. TOP 5: najlepsze odżywki do włosów

7. Jaką wybrać suszarkę do salonu fryzjerskiego?

8. Rodzaje nożyczek fryzjerskich - wybierz odpowiednie dla siebie

9. Dobra prostownica do włosów

10. Jak wybrać szczotkę do włosów?

 

Powered by Comarch e-Sklep ®