+48 15 844 46 16 W DNI ROBOCZE OD 10.00 DO 17.00
Jaki trymer do brody wybrać — ranking 10 najlepszych trymerów do brody

Trymer to niezwykle praktyczne urządzenie, bez którego nie obędzie się żaden dbający o siebie mężczyzna. Wykorzystywać można je na wiele różnych sposobów. Trymer świetnie sprawdzać będzie się zarówno do strzyżenia brody i wąsów, jak i usuwania zbędnego owłosienia z uszu lub nosa. Jak wybrać model idealny? Poniżej prezentujemy 10 najlepszych trymerów dostępnych w asortymencie naszego sklepu internetowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • BaByliss PRO ETCHFX trymer sieciowy FX69E — to lekki trymer sieciowy, który posada ostrze w kształcie litery „T” umożliwiające szybkie oraz precyzyjne cięcie. Jako że wykonane zostało ono ze stali nierdzewnej, jest trwałe oraz niezwykle wytrzymałe. Do wyboru są tu 4 różne nasadki: 3, 6, 10 oraz 13 mm, co pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Trymer wykonuje 5 600 ruchów ostrza na minutę. Posiada on wydajny, nie przegrzewający się, cichy silnik.

 

  • Fox Trymer Reggae — przewodowo — bezprzewodowy trymer do włosów i brody. To niewielkie, poręczne urządzenie wyposażone w ostrze wykonane ze stali nierdzewnej. Trymer posiada zdejmowaną nakładkę o 5 — stopniowej regulacji wysokości strzyżenia. Na uwagę zasługuje tu wydajny, niklowo —metalowo — wodorkowy akumulator umożliwiający nieprzerwaną pracę urządzenia przez 45 minut po naładowaniu. W zestawie znajduje się szczoteczka do czyszczenia ostrzy oraz oliwka.

 

  • BaByliss PRO trymer bezprzewodowy FX7880E — bezprzewodowy trymer o stylowym wyglądzie i znakomitych parametrach. Urządzenie posiada ergonomiczną konstrukcję oraz stalowe ostrza gwarantujące w pełni precyzyjne cięcie. Cyfrowy silnik o wysokim momencie obrotowym zapewnia wysoką wydajność pracy. Trymer ładuje się szybko i pracuje bardzo cicho. Wyposażony jest on w wymienne ostrza „T” 40 mm oraz „U” 30 mm, które są w stanie poradzić sobie z nawet najbardziej wymyślnymi fryzurami.

 

  • Babyliss PRO Trymer bezprzewodowy FX757E — trymer bezprzewodowy w kształcie długopisu, który stworzony został z myślą z usuwaniem włosów z uszu i nosa oraz konturowaniem bokobrodów i brwi. Urządzenie gwarantuje w pełni dokładne, bezpieczne usuwanie owłosienia. Trymer wyposażony jest w 2 ostrza o różnej wielkości. Urządzenie jest zasilane na baterie. W zestawie znajduje się bateria oraz ochronna zatyczka na ostrza.

 

  • Fox Trimmer & Shaver wielofunkcyjny trymer do włosów — trymer wyposażony w 3 wymienne końcówki umożliwiające wykonanie szybkiego, precyzyjnego cięcia. Posiada on ostrze z wysokiej jakości stali nierdzewnej Magic Blade, które gwarantuje w pełni efektywne cięcie, bez względu na rodzaj włosów. Trymer gwarantuje 45 minut nieprzerwanej pracy. Na uwagę zasługuje jego ergonomiczny kształt.

 

  • Jaguar J-Cut 30 trymer do włosów — lekki i poręczny trymer, który doskonale dopasowuje się do dłoni. Zawiera wbudowany mikrochip regulujący pracę baterii i chroniący ją przed przeładowaniem. Jest to model bezprzewodowy, wyposażony w 30 mm ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Maksymalny czas pracy urządzenia po naładowaniu to 60 minut.

 

Jaki trymer do brody wybrać — ranking 10 najlepszych trymerów do brody

 

  • Fox Tango S bezprzewodowy trymer do włosów — bezprzewodowy trymer wyposażony w 5 wymiennych ostrzy ze stali nierdzewnej: w kształcie litery „T” pozwalające na strzyżenie tuż przy skórze, do wycinania włosów, do usuwania owłosienia z uszu i nosa, do golenia na gładko oraz do konturowania. Dodatkowo, w zestawie znajduje się nasadka do ostrza standardowego z regulacją długości 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm oraz 7 mm i 4 nasadki grzebieniowe do ostrza w kształcie litery „T”: 3 mm, 6 mm, 9 mm i 12 mm.

 

  • BaByliss PRO Trymer do włosów i brody FX775E — trymer wyposażony w baterię litowo — jonową oraz wysokiej jakości ostrza ze stali nierdzewnej. Gwarantuje on precyzyjne cięcie w zakresie od 1 do 15 mm. Po naładowaniu, urządzenie jest w stanie pracować nieprzerwanie przez 60 minut. Trymer wyposażony jest w funkcję krótkiego, 5 — minutowego ładowania, która doskonale sprawdzać będzie się w podróży. Urządzenie posiada także wyświetlacz LED oraz podstawkę z ładowarką.

 

  • Wahl Hero 5 Star trymer do włosów — poręczny i lekki trymer, który gwarantuje w pełni komfortową pracę. Trymer posiada chromowane ostrze w kształcie litery „T” zapewniające wysoką precyzję cięcia. W zestawie znajdują się 3 nasadki dystansowe. Trymer wyposażony jest w obrotowy silnik o stałej prędkości, który gwarantuje sprawność pracy. Urządzenie posiada przewód zasilający o długości 290 cm.

 

  • Fox Multi Cut 2w1 maszynka i trymer — urządzenie działające zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. Zapewnia ono komfortowe, precyzyjne strzyżenie. Model ten wyposażony jest w 2 ostrza ze stali nierdzewnej oraz 2 dwustronne nakładki grzebieniowe. Urządzenie posiada wydajny akumulator litowo — jonowy. Po pełnym naładowaniu, zapewnia ono do 60 minut nieprzerwanej pracy. Model posiada kontrolkę poziomu ładowania oraz włącznik on/off.

 

Zobacz także:

1. Jak wzmocnić włosy oraz ich cebulki?

2. Nawilżanie włosów — jak skutecznie nawilżyć i pielęgnować włosy

3. Jak szybko rosną włosy — u kobiet, dzieci i mężczyzn

4. Jak rozjaśnić włosy, by ich nie zniszczyć?

5. Jak często używać preparatów do pielęgnacji włosów?

6. Jak dbać o farbowane włosy?

7. Jak dodać objętości włosom?

8. Jak rozjaśniać włosy?

9. Pielęgnacja włosów kręconych

10. W jaki sposób ujarzmić niesforne włosy?

 

Powered by Comarch e-Sklep ®