+48 15 844 46 16 W DNI ROBOCZE OD 10.00 DO 17.00

Bielenda | Akcesoria | Kosmetyki | Produkty kosmetyczne i fryzjerskie

Opis kategorii

Jedną z rodzimych marek, specjalizujących się w tworzeniu kosmetyków do pielęgnacji zarówno twarzy, jak i całego ciała jest Bielenda Professional. Nasz sklep online ofertuje produkty marki, które rewelacyjnie sprawdzą się w gabinecie kosmetycznym czy innym ośrodku prowadzonym przez profesjonalistów, a także w tzw. domowym SPA – dla osób, które oczekują profesjonalnej pielęgnacji i wysokiej jakości kosmetyków także podczas codziennych zabiegów przeprowadzanych samodzielnie w domu.

Kosmetyki Bielenda Professional tworzone są w oparciu o naturalne składniki, które aktywnie odżywiają, regenerują oraz wzmacniają skórę. Na szczególną uwagę zasługują rewelacyjne olejki i maski Bielenda. Kremy do twarzy to kolejny obszar, z którego słynie marka, a z którego wiele produktów dostępnych jest w naszej ofercie. Peelingi Bielenda Professional także cieszą się dużą popularnością, ze względu na ich konsystencję oraz świetne działanie.

Serum do twarzy Bielenda Professional to produkt, spośród którego wariantów każda osoba znajdzie ten odpowiedni dla swojego typu skóry. Dostępne sera do twarzy to m.in. normalizujące, na naczynka, ujędrniające z koloidalnym złotem, liftingujące, ultranawilżające, z kawiorem, z kwasem hialuronowym, kojąco-łagodzące, czy z komórkami macierzystymi.

Wśród oferowanych w naszym sklepie online kosmetyków Bielenda Professional znajduje się cały przekrój produktów dedykowanych do całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem twarzy, dłoni i stóp. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi kosmetykami.

Bielenda Professional to ponad 20 lat tradycji w branży kosmetycznej w Polsce. Założona w 1990r. przez Panią Barbarę Bielendę, jest w tej chwili jedną z najbardziej znanych i prężnie rozwijających się rodzimych firm. Jako laureat wielu nagród i wyróżnień może poszczycić się portfolio ponad 400 produktów i stale rosnącą rzeszą usatysfakcjonowanych klientów - zarówno kosmetologów, jak i konsumentów detalicznych.

Całość produkcji, centrum badawcze, magazyn i siedziba firmy mieszczą się w Krakowie. Ugruntowana pozycja marki na rynku polskim zapewniła jej dalszy rozwój na rynkach zagranicznych, m.in. w Szwecji, Francji, Wielkiej Brytanii, i wielu innych.

Produkty Bielenda Professional to profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała skierowane do kosmetologów i stworzone z myślą o użytku profesjonalnym. W swojej ofercie firma posiada także linie kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji domowej, mających na celu uzupełnienie i przedłużenie efektów zabiegów kosmetycznych.

Firma od początku istnienia stawia na produkcję kosmetyków w oparciu o naturalne, ekologiczne składniki aktywne. Za cel postawiono stworzenie wydajnych, skutecznych i bezpiecznych dla skóry produktów, które jednocześnie byłyby dostępne dla każdego. Bielenda Professional jest zatem wspaniałym dowodem na to, że profesjonalna pielęgnacja twarzy i ciała nie musi być droga. Każdy zasługuje na to, by zachować swoje naturalne piękno na długo.

 

Filtry

Producent

Marka

Sortuj według
Powered by Comarch e-Sklep ®