+48 15 844 46 16 W DNI ROBOCZE OD 10.00 DO 17.00

Jaguar | Akcesoria | Kosmetyki | Produkty kosmetyczne i fryzjerskie

Opis kategorii

Powstanie marki Jaguar zainicjował przedsiębiorca Kurt Schmidt w 1932r. Wtedy to powstała fabryka, wytwarzająca wyroby ze stali w niemieckiej miejscowości Solingen - słynącej z produkcji sztućców. Pierwsze produkty Jaguar wytworzono w latach sześćdziesiątych XX wieku. Od tego czasu marka utożsamiana jest z produkcją wysokiej klasy narzędzi dla fryzjerów. Solidne wykonanie, niekwestionowana jakość i ciekawy design produktów zdobyły światowe uznanie - wyroby tej niemieckiej marki znane są w ponad 80 krajach na całym świecie.

Sztandarowymi produktami w ofercie firmy są profesjonalne nożyczki fryzjerskie, degażówki i brzytwy. Od kilku lat Jaguar z sukcesem produkuje także profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów, suszarki do włosów, szczotki i grzebienie.

Wyroby Jaguar słyną z zastosowania innowacyjnych technologii oraz precyzyjnego wykonania. Jest to jednak możliwe tylko dzięki ręcznej pracy kontrolerów jakości. Każda jedna para nożyczek poddawana jest surowej analizie i odrzucana bądź akceptowana do sprzedaży.

Filtry

Producent

Marka

Sortuj według
Powered by Comarch e-Sklep ®