+48 15 844 46 16 W DNI ROBOCZE OD 10.00 DO 17.00

Matrix | Akcesoria | Kosmetyki | Produkty kosmetyczne i fryzjerskie

Opis kategorii

Szukając preparatów do profesjonalnej pielęgnacji, trudno pominąć kosmetyki do włosów Matrix. Olejki do włosów, odżywki oraz kosmetyki do włosów kręconych to tylko niektóre produkty, z których słynie ta marka. Matrix to kosmetyki najwyższej jakości, gwarantujące zdrowie, blask oraz wytrzymałość włosów.

Spośród dostępnych w naszym sklepie produktów, warto zwrócić uwagę na różnego rodzaju ampułki m.in. wzmacniające, przeciw wypadaniu oraz do włosów farbowanych. Matrix to także rewelacyjne olejki do włosów o rewelacyjnych właściwościach: odbudowujących, wzmacniających oraz ochronnych. W ofercie posiadamy także świetne farby do włosów Matrix, odżywki do włosów, a także rozmaite szampony, pianki, lakiery utrwalające, spraye i koncentraty.

Kolejny atut marki Matrix – kosmetyki do włosów kręconych. Ten typ włosów wymaga szczególnej pielęgnacji, która podkreśli piękno skrętu loków, nie wysuszając ich i zbytnio nie obciążając. Dzięki specjalnej formule oraz dodatkowi olejku jojoba szampon i odżywka Matrix do włosów kręconych działają wzmacniająco, odświeżając łagodnie włosy i nie powodując elektryzowania się i puszenia. Kosmetyki Matrix zapewniają doskonałą ochronę kręconych włosów i uwydatniają piękno naturalnych fal i loków.

Kosmetyki do włosów Matrix dostępne w naszym sklepie doskonale sprawdzą się zarówno w profesjonalnym salonie fryzjerskim, jak i podczas domowej, rutynowej pielęgnacji, zapewniając dbałość o włosy na najwyższym poziomie. Sprawdź produkty, które znajdują się w naszej ofercie.

 

Filtry

Producent

Marka

Sortuj według
Powered by Comarch e-Sklep ®