+48 15 844 46 16 W DNI ROBOCZE OD 10.00 DO 17.00

Revlon Professional | Akcesoria | Kosmetyki | Produkty kosmetyczne i fryzjerskie

Opis kategorii

Od początku istnienia marka Revlon Professional jest uosobieniem innowacji, mody i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Oferuje liczne linie produktów - Revlonissimo NMT, Blonde Up, Nutri Color Creme, Interactives, Style Masters, czy Pro You, odpowiadających na potrzeby najbardziej wymagających klientów. To profesjonalne kosmetyki do włosów, które zdobyły uznanie i cieszą się niesłabnącą popularnością wśród najbardziej kreatywnych fryzjerów i ich klientów w ponad 120 krajach na całym świecie.

Pierwsze kosmetyki z logo Revlon Professional pojawiły się na rynku w 1978r., jednak historia marki sięga znacznie wcześniej, aż do roku 1933. Wtedy to Jose Colomer, stylista i wizjoner, po powrocie z francuskiej stolicy mody rozpoczął dystrybucję marki HENRY. Jego biznes szybko zaczął przynosić zyski, czego efektem było założenie własnej fabryki produkującej profesjonalne kosmetyki fryzjerskie. W następnych latach powstały kolejne fabryki i ośrodki szkoleniowe dla fryzjerów. W 1978r. koncern Revlon przejął firmę Jose Colomera, lecz dywizją profesjonalnych kosmetyków do włosów wciąż z sukcesem zarządzał jego syn, Carlos Colomer. W 2000r. rodzina Colomerów wykupiła markę od koncernu Revlon, zakładając tym samym własną firmę The Colomer Group.

W chwili obecnej produkty The Colomer Group - wraz z marką Revlon Professional dostępne są w 120 krajach na całym świecie. Firma posiada liczne ośrodki szkoleniowe, centra badawczo-rozwojowe i własne fabryki kosmetyczne. Poza Revlon Professional, oferta The Colomer Group obejmuje także takie marki jak Orofluido, Uniq One, Intragen czy American Crew.

Filtry

Producent

Marka

Sortuj według
Powered by Comarch e-Sklep ®