+48 15 844 46 16 W DNI ROBOCZE OD 10.00 DO 17.00

Wahl | Akcesoria | Kosmetyki | Produkty kosmetyczne i fryzjerskie

Opis kategorii

Wahl to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w świecie fryzjerskim, będąca częścią amerykańskiego koncernu Wahl Clipper Corporation z siedzibą w Sterling w USA. Znana z wysokiej klasy produktów, dostarcza profesjonalne maszynki fryzjerskie i inne urządzenia elektryczne do milionów odbiorców na całym świecie.

Marka i firma Wahl powstała wraz ze stworzeniem pierwszej elektrycznej maszynki do włosów w 1919r. To przełomowe rozwiązanie szybko zrewolucjonizowało branżę fryzjerską w USA i dało początek produkcji profesjonalnych maszynek do włosów na skalę globalną. W latach 40tych fabryka Wahl produkowała już także inne narzędzia fryzjerskie: profesjonalne suszarki do włosów, szczotki, grzebienie i akcesoria do maszynek. Kolejne lata wzrostu i rozwoju firmy nie pozostawiły innego rozwiązania jak ekspansję poza granice USA. Obecnie produkty tej marki są dostępne w ponad 165 krajach na całym świecie. Bogata oferta producenta obejmuje: maszynki do włosów, profesjonalne suszarki do włosów, prostownice, lokówki, trymery oraz akcesoria do sprzętu elektrycznego.

Produkty Wahl to innowacyjne, wydajne urządzenia zaprojektowane i stale udoskonalane by spełniać oczekiwania swoich klientów. Nieustanny rozwój produktów jest niezbędny, by móc zapewnić komfort codziennej pracy swym pierwszym odbiorcom - fryzjerom, bez których ta firma nigdy by nie powstała.

Filtry

Producent

Marka

Sortuj według

Promocja

-6%

Wahl Envoy Maszynka bezprzewodowa

Wahl Oliwka do pielęgnacji ostrzy 118,3ml

Wahl Oliwka do pielęgnacji ostrzy 118,3ml

28,90 PLN

Powiadom o dostępności

Blade Ice spray do ostrzy 4w1 400ml

Blade Ice spray do ostrzy 4w1 400ml

52,90 PLN

Powiadom o dostępności

Promocja

-27%

Wahl Super Dry suszarka 2000W, wersja burgund

Wahl Super Dry suszarka 2000W, wersja burgund

259,01 PLN189,00 PLN

Powiadom o dostępności

Promocja

-8%

Wahl Super Taper Maszynka bezprzewodowa

Strona 1 z 1 1
Powered by Comarch e-Sklep ®