+48 15 844 46 16 W DNI ROBOCZE OD 10.00 DO 17.00

Wella Professional| Akcesoria | Kosmetyki | Produkty kosmetyczne i fryzjerskie

Opis kategorii

Jeśli chodzi o koloryzację, czołowym producentem kosmetyków do pielęgnacji i rozjaśniania włosów jest Wella Professional. Produkty tej marki cieszą się uznaniem wśród klientów, ponieważ zapewniają wspaniałe rezultaty, a przy tym ich ceny nie są wygórowane. Wella Professional kosmetyki do włosów są chętnie używane przez profesjonalistów w salonach fryzjerskich, dlatego w sklepie epelo.pl dostaniesz je w dużych opakowaniach. Oferujemy rozjaśniacze, lakiery oraz emulsje utleniające o różnym stężeniu. Dostępne są również kremy koloryzujące Wella Professional.

 

Wella Professional – kosmetyki do włosów

 

W ofercie kosmetyków od tego producenta szczególnie wyróżniają się produkty do koloryzacji. Przy tym zabiegu warto stosować komplementarne kosmetyki, jak na przykład Wella Welloxon emulsja utleniająca w połączeniu z Koleston Perfect. Odpowiednia kombinacja pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych, trwałych efektów. Atrakcyjne ceny i doskonała renoma sprawiają, że klienci chętnie sięgają po kremy koloryzujące Wella Professional. Nie czekaj – już dziś przekonaj się o ich spektakularnym działaniu!

Marka Wella Professionals wyraża innowację, wizjonerski styl i zamiłowanie do fryzjerstwa. Dzieli się swoją pasją i skutecznie zaraża nią stylistów i ich klientów na całym świecie. Ponad 130 letnia tradycja firmy produkującej innowacyjne, profesjonalne kosmetyki fryzjerskie najwyższej klasy pozwala na stwierdzenie, iż o włosach wie (prawie) wszystko.

Markę Wella Professionals założył w 1881r. mieszkający we wschodnich Niemczech Franz Ströher, który rozpoczął działalność od produkcji popularnych w tamtych czasach peruk i tresek. Jego biznes dynamicznie się rozwijał aż do czasów II wojny światowej, która spowodowała zamknięcie fabryki i przejęcie jej przez państwo. Rodzina została zmuszona, aby założyć firmę na nowo w zachodnich Niemczech. Po uruchomieniu produkcji, kosmetyki Wella szybko odniosły ogromny sukces pozwalając firmie na odzyskanie swojej pozycji rynkowej. Powstały kolejne fabryki, ośrodki szkoleniowe dla fryzjerów i rozszerzenie dystrybucji kosmetyków na cały świat. Po upadku komunizmu Wella połączyła się ponownie z Londą, odzyskując utraconą w czasie wojny fabrykę we wschodnich Niemczech. W roku 2003 marka Wella Professionals została przejęta przez koncern Procter&Gamble, jeden z największych na świecie, by w 2008 przejść odnowę wizerunku i powrócić jako innowacyjna marka oferująca profesjonalne kosmetyki do włosów najwyższej jakości.

Wella Professionals to pełna gama produktów stworzonych z myślą o kreatywnym fryzjerstwie. To koloryzacja, stylizacja, pielęgnacja włosów i inne usługi w salonie zapewniające włosom wyjątkowy wygląd.

 

Filtry

Producent

Marka

Sortuj według
Powered by Comarch e-Sklep ®