+48 15 844 46 16 W DNI ROBOCZE OD 09.00 DO 17.00

Revlon Professional | Akcesoria | Kosmetyki | Produkty kosmetyczne i fryzjerskie

Opis kategorii

Od początku istnienia marka Revlon Professional jest uosobieniem innowacji, mody i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Oferuje liczne linie produktów - Revlonissimo NMT, Blonde Up, Nutri Color Creme, Interactives, Style Masters, czy Pro You, odpowiadających na potrzeby najbardziej wymagających klientów. To profesjonalne kosmetyki do włosów, które zdobyły uznanie i cieszą się niesłabnącą popularnością wśród najbardziej kreatywnych fryzjerów i ich klientów w ponad 120 krajach na całym świecie.

Pierwsze kosmetyki z logo Revlon Professional pojawiły się na rynku w 1978r., jednak historia marki sięga znacznie wcześniej, aż do roku 1933. Wtedy to Jose Colomer, stylista i wizjoner, po powrocie z francuskiej stolicy mody rozpoczął dystrybucję marki HENRY. Jego biznes szybko zaczął przynosić zyski, czego efektem było założenie własnej fabryki produkującej profesjonalne kosmetyki fryzjerskie. W następnych latach powstały kolejne fabryki i ośrodki szkoleniowe dla fryzjerów. W 1978r. koncern Revlon przejął firmę Jose Colomera, lecz dywizją profesjonalnych kosmetyków do włosów wciąż z sukcesem zarządzał jego syn, Carlos Colomer. W 2000r. rodzina Colomerów wykupiła markę od koncernu Revlon, zakładając tym samym własną firmę The Colomer Group.

W chwili obecnej produkty The Colomer Group - wraz z marką Revlon Professional dostępne są w 120 krajach na całym świecie. Firma posiada liczne ośrodki szkoleniowe, centra badawczo-rozwojowe i własne fabryki kosmetyczne. Poza Revlon Professional, oferta The Colomer Group obejmuje także takie marki jak Orofluido, Uniq One, Intragen czy American Crew.

Filtry

Producent

Marka

Usuń wszystkie

Sortuj według
Powered by Comarch e-Sklep ®