+48 15 844 46 16 W DNI ROBOCZE OD 09.00 DO 17.00

Bielenda | Akcesoria | Kosmetyki | Produkty kosmetyczne i fryzjerskie

Opis kategorii

Jedną z rodzimych marek, specjalizujących się w tworzeniu kosmetyków do pielęgnacji zarówno twarzy, jak i całego ciała jest Bielenda Professional. Nasz sklep online ofertuje produkty marki, które rewelacyjnie sprawdzą się w gabinecie kosmetycznym czy innym ośrodku prowadzonym przez profesjonalistów, a także w tzw. domowym SPA – dla osób, które oczekują profesjonalnej pielęgnacji i wysokiej jakości kosmetyków także podczas codziennych zabiegów przeprowadzanych samodzielnie w domu.

Kosmetyki Bielenda Professional tworzone są w oparciu o naturalne składniki, które aktywnie odżywiają, regenerują oraz wzmacniają skórę. Na szczególną uwagę zasługują rewelacyjne olejki i maski Bielenda. Kremy do twarzy to kolejny obszar, z którego słynie marka, a z którego wiele produktów dostępnych jest w naszej ofercie. Peelingi Bielenda Professional takżecieszą się dużą popularnością, ze względu na ich konsystencję oraz świetne działanie.

Serum do twarzyBielenda Professional to produkt, spośród którego wariantów każda osoba znajdzie ten odpowiedni dla swojego typu skóry. Dostępne sera do twarzy to m.in. normalizujące, na naczynka, ujędrniające z koloidalnym złotem, liftingujące, ultranawilżające, z kawiorem, z kwasem hialuronowym, kojąco-łagodzące, czy z komórkami macierzystymi.

Wśród oferowanych w naszym sklepie online kosmetykówBielenda Professional znajduje się cały przekrój produktów dedykowanych do całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem twarzy, dłoni i stóp. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi kosmetykami.

 

Filtry

Producent

Marka

Usuń wszystkie

Sortuj według
Powered by Comarch e-Sklep ®