+48 15 844 46 16 W DNI ROBOCZE OD 09.00 DO 17.00

Marka Refectocil jest własnością niemieckiego koncernu kosmetycznego GW Cosmetics, który powstał z połączenia firm Gschwentner oraz Weinzierl. Gschwentner powstała w 1930r. i od tego czasu z sukcesem działała na rynku fryzjerskim i kosmetycznym, jednak światowe uznanie i popularność zdobyła dopiero dzięki marce Refectocil. Głównym obiektem działań firmy były profesjonalne kosmetyki do włosów oraz produkty do koloryzacji brwi i rzęs.

Obecnie kosmetyki Refectocil produkowane są w nowoczesnej fabryce w Austrii. Dystrybuowane są do 65 krajów na całym świecie. Sztandarowymi produktami marki jest unikalna henna do brwi i rzęs o specjalnej formule, a także wszelkie akcesoria potrzebne do wykonania zabiegu koloryzacji. W portfolio produktów znajdują się również płatki pod oczy, miseczki, trwały skręt rzęs, płyny do zmywania henny, kremy zabezpieczające do skóry i wiele innych.

Produkty znane są ze swojej wydajności, bezpieczeństwa stosowania oraz trwałych efektów. Z tego też powodu stały się najchętniej wybieranymi środkami do koloryzacji brwi i rzęs na świecie.


Kliknij i odkryj kosmetyki do brwi i rzęs Refectocil.

Powered by Comarch e-Sklep ®