+48 15 844 46 16 W DNI ROBOCZE OD 09.00 DO 17.00

Markę Schwarzkopf Professional powołał do życia Hans Schwarzkopf w 1903r. poprzez wprowadzenie na rynek pierwszego, sypkiego szamponu (rozpuszczanego w wodzie). Kosmetyk szybko zyskał popularność w całym Berlinie, dając założycielowi marki impuls do dalszego rozwoju. Kolejne produkty do pielęgnacji, a następnie koloryzacji i stylizacji włosów zdobyły nie mniejsze uznanie klientek. W ten sposób powstała jedna z największych, światowych marek kosmetycznych.

W 1995r. koncern Henkel kupił markę Schwarzkopf Professional, zajmując pozycję lidera na rynku kosmetycznym w Europie. Obecnie produkty Schwarzkopf dostępne są w ponad 125 krajach na świecie, każdego dnia dostarczając stylistom profesjonalne kosmetyki fryzjerskie do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów.

W 2000r. z rąk specjalistów Schwarzkopf Professional powstała marka OSIS. Ta nowa, osobliwa marka skierowana jest do odważnych, kreatywnych i nie bojących się eksperymentować z oryginalnymi stylizacjami profesjonalistów. Pozwala na urzeczywistnienie wizji artysty i tworzenie ekstrawaganckich fryzur. OSIS jest mocno związana ze światem mody, skąd czerpie swoje inspiracje. Cechuje ją młode, świeże i innowacyjne podejście do fryzjerstwa.


Kliknij tutaj i poznaj świat kosmetyków Schwarzkopf Professional oraz stylizację OSIS.

Powered by Comarch e-Sklep ®