+48 15 844 46 16 W DNI ROBOCZE OD 09.00 DO 17.00

Marka Wella Professionals wyraża innowację, wizjonerski styl i zamiłowanie do fryzjerstwa. Dzieli się swoją pasją i skutecznie zaraża nią stylistów i ich klientów na całym świecie. Ponad 130 letnia tradycja firmy produkującej innowacyjne, profesjonalne kosmetyki fryzjerskie najwyższej klasy pozwala na stwierdzenie, iż o włosach wie (prawie) wszystko.

Markę Wella Professionals założył w 1881r. mieszkający we wschodnich Niemczech Franz Ströher, który rozpoczął działalność od produkcji popularnych w tamtych czasach peruk i tresek. Jego biznes dynamicznie się rozwijał aż do czasów II wojny światowej, która spowodowała zamknięcie fabryki i przejęcie jej przez państwo. Rodzina została zmuszona, aby założyć firmę na nowo w zachodnich Niemczech. Po uruchomieniu produkcji, kosmetyki Wella szybko odniosły ogromny sukces pozwalając firmie na odzyskanie swojej pozycji rynkowej. Powstały kolejne fabryki, ośrodki szkoleniowe dla fryzjerów i rozszerzenie dystrybucji kosmetyków na cały świat. Po upadku komunizmu Wella połączyła się ponownie z Londą, odzyskując utraconą w czasie wojny fabrykę we wschodnich Niemczech. W roku 2003 marka Wella Professionals została przejęta przez koncern Procter&Gamble, jeden z największych na świecie, by w 2008 przejść odnowę wizerunku i powrócić jako innowacyjna marka oferująca profesjonalne kosmetyki do włosów najwyższej jakości.

Wella Professionals to pełna gama produktów stworzonych z myślą o kreatywnym fryzjerstwie. To koloryzacja, stylizacja, pielęgnacja włosów i inne usługi w salonie zapewniające włosom wyjątkowy wygląd.


Kliknij i wejdź w świat pięknych włosów z produktami Wella Professionals.

Powered by Comarch e-Sklep ®